Terlik.com.tr

Markalar

aaaaaaa

RSS

RSS besleme eklenmedi

Hakkımızda

Yoğun hayat temposu ve sürekli artan bir kalabalık içinde kendinize ayıracağınız zamanı, ihtiyaçlarınızı gidermek için tükettiğinizi biliyoruz.

Biz size "sizin" olan zamanı geri vermeyi teklif ediyoruz!

Velinda Ayakkabı Ticaret A.Ş. ‘nin sahibi olduğu terlik.com.tr çağrı merkezi desteği ile, internete bağlanabildiğiniz her yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlayan bir e-ticaret sitesidir. 7 ana kategoride 100.000'e yakın ürünün yer aldığı terlik.com.tr, sizlere ihtiyacınız olan yüzlerce markanın binlerce çeşit ürününü hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde, avantajlı fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hiçbir mağazada bir arada göremeyeceğiniz sayıdaki ürünleri tek bir sitede bulabilecek, inceleyebilecek ve karşılaştırabileceksiniz. terlik.com.tr sizlere kolay alışverişin keyfini sunuyor. Size sadece seçmek kalıyor. Ürününüzü evinize, işyerinize ya da hediye göndermek istediğiniz sevdiklerinize terlik.com.tr ulaştırıyor.

Misyonumuz
E-Ticaret, katalog ve çağrı merkezi pazarlama kanalları vasıtasıyla müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kalitedeki ürün ve hizmeti uygun fiyatla sunan, pazara hakim, sürekli gelişimi hedefleyen şirketler arasında olmaktır. Bu yolda, alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla müşterilerimize üstün nitelikli ürün ve hizmeti en uygun maliyetle sağlamaya çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.


Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetleri sürekli geliştirerek piyasadaki rekabet koşullarına ve yeniliklere uygun ürün ve çözümler sunuyoruz. Ülkemizde gelişme sürecinde olan e-ticaret sektörünü, mümkün olduğu kadar ülke standartlarının üstüne çıkartmaya ve insanlarımızın yeniliklere adapte olmasını sağlamaya katkıda bulunmak gayretindeyiz.

Vizyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tespit edip, tespit edilen müşteri ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyat ve zamanında teslim ilkesi doğrultusunda karşılamak ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmaktır. Doğru ürün, doğru fiyat, doğru stok, doğru yer ve doğru zaman ilkelerini uygulayarak işveren, çalışan, tedarikçi ve müşteri memnuniyetini optimize etmektir. Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmetler geliştirmek ve sunmaktır.

Saygılarımızla
terlik.com.tr


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)

Yeni Ürünler

Şu anda yeni ürün yok

En Çok Satılanlar

Şu an en iyi satanlarda ürün yok

Duyurular

Kampanyalar

Şu anda kampanya ürünü yok

Bizi Takip Edin

Copyright © Terlik.com.tr